Funputer

وب‌سایت DesignSpark Marketplace معرفی شد: فروشگاه پروژه‌ها و طرح‌های سازندگان

شرکت شناخته‌شده فروش قطعات الکترونیک RS Components اقدام به افتتاح فروشگاه DesignSpark Marketplace کرده است. وب‌سایت DesignSpark Marketplace به کاربران امکان می‌دهد که پروژه‌ها و محصولات الکترونیکی خود با رزبری‌پای و آردوینو و امثالهم را به‌ فروش بگذارند.

وب‌سایت DesignSpark Marketplace

وب‌سایت DesignSpark Marketplace به سازندگان (Makers)، استارت‌آپ‌ها و تجارت‌های کوچک امکان می‌دهد تا پروژه‌ها و محصولات خود را به رنج وسیعی از علاقه‌مندان عرضه کنند. عضویت و ثبت نام در این فروشگاه رایگان است و کمیسیونی نیز بابت فروش دریافت نمی‌شود.

همچنین فروشندگان می‌توانند مقاله‌ی آموزش در مورد محصولات خود در وبسایت دیگر و معروف شرکت RS Components به نام DesignSpark.com منتشر کنند. درواقع با معرفی این وبسایت مجموعه پلتفرم DesignSpark  حلقه‌ی معرفی پروژه از ایده تا فروش را تکمیل می‌کند.

ایده‌ی این فروشگاه آنلاین مانند مارکت‌هایی همچون App Store و Google Play برای اپلیکیشن‌هاست با این تفاوت که در آن کاربران می‌توانند پروژه‌های خانگی الکترونیکی و یا طرح‌های 3D خود را به فروش بگذارند.

با راه‌اندازی چنین وب‌سایتی کسانی که پروژه‌های کابردی و مستقلی ارائه دهند می‌توانند از فروش آن به مصرف کننده‌ی جهانی کسب درآمد کنند.

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟

admin

حامد، مدیر فانپیوتر، مهندس برق و حدودا 10 سال فعال در زمینه‌ی سیستم‌های نهفته و بردهای کامپیوتری تک برد هستم. در این وبسایت پروژه‌ها و مطالب مرتبط با کامپیوترهای تک برد را با شما به اشتراک می‌گذارم. اگر سوال، راهنمایی یا هرتوصیه و اندرزی دارید از طریق بخش تماس یا کامنت‌ها دریغ نکنید :)

نظر دهید

دنبال کنید